ÓVODAI BEIRATKOZÁS

Tisztelt Szülők!

Az óvodai beiratkozások pontos ideje 2022-ben:

Május 02.-től május 06.-ig.

Minden nap 8-tól 16 óráig személyesen  vagy e-mailen.

A jelentkezéskor szükséges bemutatni , ill. csatolni:

• A gyermek születési anyakönyvi kivonatát
  • TAJ kártyáját
  • Lakcímkártyáját
  • Szülők lakcímkártyáját
  • Ha külföldi állampolgár, akkor a tartózkodási engedélyt
  • Ha sajátos nevelési igényű, a szakértői véleményt
  • Ha a szülők külön élnek, akkor a gyermekfelügyeletről a bírói határozatot, ill. a szülőtárs hozzájáruló nyilatkozatát az óvodai beiratkozáshoz
  • Kerületi lakosoknak védőnői igazolás az életvitelszerű itt tartózkodásról
  • Kerületben dolgozók esetében munkáltatói igazolás a kerületben dolgozás tényéről
  • Aki online jelentkezik, annak az alábbiakban elérhető  "2022-23-jelentkezési-lap"-ot is ki kell töltenie.

A jelentkezés személyesen vagy e-mailen keresztül is történhet.
    E-mail címünk: teszveszovoda3@gmail.com

Abba az óvodába iratkozzanak, ahova szeretnék járatni a gyermeküket, ill. az adatlapon jelöljék meg, ha abba az óvodába nem veszik fel a gyermeket, melyik kerületi óvodát szeretnék választani helyette. A kerületben csak egy óvodába kell jelentkezni. A körzetes gyerekeket az óvoda automatikusan felveszi, de ennek ellenére jelentkezniük kell.

Akik év közben szeretnének beiratkozni, telefonon érdeklődjenek a felvétel módjáról. (Tel: (1) 318-1518)

Budapest, 2022.02.10.

Szabó-Biczók Tamásné